Movies

Nov. 4th, 2012 11:19 pm
rebodana: (Default)
[personal profile] rebodana
Kažkaip pastaruoju metu vis dažniau pavyksta kokį filmą pažiūrėti, gaila, kad retai gerą. Tačiau pabodo laukti, kada gi to laisvo laiko daugiau atsiras, tai pradėjau kartais savaitgaliais tam skirti laiko.
Taigi iš pastaruoju metu peržiūrėtų.

Café de Flore (2011, Canada, France). Director: Jean-Marc Vallée. Writer: Jean-Marc Vallée. Cast: Vanessa Paradis, Kevin Parent, Jean-Marc Vallée, Evelyne Brochu, Marin Gerrier.

Seniai kaupiausi pažiūrėti ir pagaliau prisiruošiau. Negaliu pasakyti, kad patiko. Neblogas filmas, bet neužkabino. Kiek keista istorija - dvi lygiagrečiai rodomos linijos. Jeigu dar motiną kažkiek galėjau pateisinti dėl tokio elgesio, tai vyrą praradusios moters - nelabai. Bet čia jau mano asmeninė nuomonė, supratimas ir pan.


The Skin I Live In (2011, Spain). Director: Pedro Almodóvar. Writers: Pedro Almodóvar, Agustín Almodóvar, Thierry Jonquet. Cast: Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredes, Jan Cornet, Roberto Álamo.

Almodovaras. Ar verta ką ir pridurti? Tą vakarą man taip reikėjo kokio ramaus, lengvo filmo, o gavau... Uchh. Bet geras, tikrai vertas dėmesio. Kai kažkurioje filmo dalyje supratau, kas ta Vera Cruz, tai ui... Negalėjau aš atsipeikėti iki filmo pabaigos. Tiek užsukta istorija, tiek vaidyba tikrai palieka įspūdį. Plastinis chirurgas, jo asmeninio gyvenimo drama, siekimas atkeršyti ir kas rezultate pasiekta, tai oi oi. Rekomenduoju.


Gran Torino (2008, USA, Germany). Director: Clint Eastwood. Writers: Nick Schenk, Dave Johannson. Cast: Clint Eastwood, Christopher Carley, Bee Vang, Ahney Her, Brian Haley.

Tikrai labai geras filmas. Gal istorija ir atrodo banaloka - senam žmogui mažai rūpi jo šeima, kuriai tik ir rūpi, kaip jį nukišti į kokius senelio namus, tačiau parūpo kaimynų berniuko gyvenimas. Bet iš esmės labai įtraukiantis filmas, taip pat netikėta ir jo pabaiga. Kas įsiminė? Tokios detalės, kaip žavingas suirzusio Clinto urzgimas bei tie 3 kvadratiniai metrai žolės prie namo, kuriais irgi reikia rūpintis - tik keli kvadratiniai metrai! :) Rekomenduoju.


Good Will Hunting (1997, USA). Director: Gus Van Sant. Writers: Matt Damon, Ben Affleck. Cast: Matt Damon, Robin Williams, Ben Affleck, Stellan Skarsgård, Minnie Driver.

Labai ilgą laiką ruošiausi pažiūrėti ir pagaliau pavyko. Labai geras filmas apie be galo protingą ir be galo probleminį jaunuolį, kuriam bandė padėti psichologas, ir jam tai pavyko. Benui Affleck'ui tikrai tiko vaidinti ne visai protingą januolį. Istorija gal labai tolygi ir rami, tačiau tikrai įtraukianti. Must see.


The Expendables 2 (2012, USA). Director: Simon West. Writers: Richard Wenk, Sylvester Stallone. Cast: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Terry Crews, Randy Couture.

Neklauskite, kaip man atėjo į galvą žiūrėti tokį filmą. Nei siužeto (na nebent standartinis amerikietiškas veiksmo filmas), nei grožio. Na bet jei yra noro pažiūrėti vienoje vietoje į senius super-herojus, tai pats tas. Tik tiek.


Орда (2012, Россия). Режиссёр: Андрей Прошкин. Автор сценария: Юрий Арабов. В гл. ролях: Максим Суханов, Андрей Панин, Роза Хайруллина, Александр Яценко, Виталий Хаев.

Kartais rusų filmai būna visai nieko. Tačiau šis visiškai neužkabino. Treileris atrodė visai padoriai, o kai pradėjau žiūrėti, tai supratau, kad tai tikrai ne tas, ko tikėjausi. Turbūt ten buvo kažkokia reikšminga idėja, bet arba aš per daug skeptiškai į tai pažvelgiau, arba tiesiog nepavyko jos perteikti. Daug veiksmo, žudynių ir tiek.


Два дня (2011, Россия). Режиссёр: Дуня Смирнова. Автор сценария: Дуня Смирнова, Анна Пармас. В гл. ролях: Ксения Раппопорт, Фёдор Бондарчук, Ирина Розанова, Евгений Муравич.

O štai šis filmas visai patiko. Lengvas, paprastas, ramus - kaip tik tinka, kai nesinori per daug apkrauti smegenų. Aišku, skirtas gal kiek vyresnio amžiaus žmonėms, nes kalba apie santykius tarp kiek vyresnio amžiaus žmonių. Užskaitau.


Unthinkable (2010, USA). Director: Gregor Jordan. Writers: Peter Woodward. Cast: Samuel L. Jackson, Carrie-Anne Moss, Michael Sheen, Stephen Root, Lora Kojovic.

O štai šis kandidatas visai be ryšio. Samuel L. Jackson visą laiką užsiėmė teroristo kankinimu. Ką veikė Carrie-Anne Moss išvis neaišku - vaikščiojo su sijonu ir demonstravo ne pačias tiesiausias savo kojas. Teroristas gi kaifavo nuo to, kad jį kankina. Žodžiu, esmės visiškai nepagavau, buvo gaila laiko.

Šiam kartui tiek.

on 2012-11-05 09:55 am (UTC)
Posted by [identity profile] giulchataj.livejournal.com
Ну Альмодовар плохим не бывает.
Это я как художник - художнику:)
..
Дуня Смирнова вообще капец красотка, ты смотрела "Кококо"?
..
А вообще знай: со мной в кино не ходи, я комментирую, если не интересно - усну.
Самый стыд был, когда я на "Парфюмере" в сцене где они там на площади все подряд сказала: "Да это как в "Калигуле!"

on 2012-11-05 08:58 pm (UTC)
Posted by [identity profile] rebodana.livejournal.com
Не, кококо не смотрела, надо поискать.
Но ржу я в общем. Короче я себя очень похоже веду во время фильма. Мой дорогой даже иногда начинает договариваться, чтоб фильм не портила :))

on 2012-11-07 09:00 am (UTC)
Posted by [identity profile] giulchataj.livejournal.com
Nu chtozh, daj ocherednoj raz piat:)
Est, vidimo, v etich odinakovych bosonozhkach kakaja-to chren po zvezdam:)
..
Chto tam s ukinikavimosom?
Mne interesno kak byvshej studentke LZUU.

on 2012-11-07 09:18 am (UTC)
Posted by [identity profile] giulchataj.livejournal.com
A voobsche prikol.
Kogda ja studentkoj s podruzhkoj poshla na "Meet Joe Black" s Brad Pitt, a on tam v nachale razdevaetsia, tak polzala zastonalo.
Mne on kak-to ne poper:)
Tak chto peredaj krasavchiku, chto nas mnogo takich, i emu, kak intelligentu s etim faktom nado miritsia:)

on 2012-11-05 12:33 pm (UTC)
Posted by [identity profile] maturegirl.livejournal.com
Man "Skin I live in" paliko tikrai didžiulį įspūdį, žiūrėjau keletą kartų.

Labai smagus filmas "Flipped", jį neseniai rekomendavo Difficult_peach, prisidedu prie rekomendacijos :) http://www.imdb.com/title/tt0817177/
Dar man patiko "Moonrise kingdom" - http://www.imdb.com/title/tt1748122/
"The painted veil" - http://www.imdb.com/title/tt0446755/

Ir iš mindfuck kategorijos toks savotiškas yra "Silver tongues" - http://www.imdb.com/title/tt1580021/

on 2012-11-05 08:58 pm (UTC)
Posted by [identity profile] rebodana.livejournal.com
Thx už rekomendus, jau palengvėjo pasirinkimas, o tai vis atsidarai ir nežinai, nuo ko pradėt :)

September 2016

S M T W T F S
    123
4567 8910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Most Popular Tags